Veselības salons Z on Facebook Veselības salons Z Kontakti
Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z

Implantoloģija

Šveices kvalitāte
Mūsu zināšanas, prasme un precizitāte
Ražotāja garantija mūža garumā

Implants ir zoba saknes aizstājējs jeb "mākslīga" zoba sakne. Ķirurģiskā veidā to ieskrūvē žokļa kaulā zaudētā zoba saknes vietā. Implants izgatavots no tīra biosaderīga titāna vai titāna- cirkonija sakausējuma. Tā virsma ir poraina, lai veicinātu ātrāku un spēcīgāku saaugšanu ar kaulu. Mūsdienās galvenokārt izmanto cilindriskas un koniskas formas implantus ar vītnēm. Tie kaulā ieaug neradot alerģiskas reakcijas. Veiksmīgu implantāciju nodrošina ne tikai pats implants, bet arī pareiza ārstēšanas plānošana un operācijas tehnika.

Pacienta mutes dobuma gļotādas, zobu un žokļa kaula stāvoklis nosaka, vai operācija veicama vienā vai vairākos etapos. Pēc implanta ķirurģiskas ievietošanas seko protezēšanas daļa.

Zoba implants var aizvietot ne tikai viena, bet arī vairāku zaudētu zobu atjaunošanai, arī izņemamu protēžu fiksēšanai mutes dobumā.

Veselības salons Z

Zobu implantu priekšrocības:
• Tiek saglabāti veselie blakus zobu audi, jo nav jāslīpē blakus zobi, ja paredzēts izgatavot tiltu, lai aizvietotu vienu vai vairākus zobus.
• Sejas forma nenoveco pirms laika un žokļa kauls tiek pasargāts no atrofijas, pateicoties vienmērīgam slodzes sadalījumam uz kaulu un muskuļu nepārtrauktam darbam.
• Nav diskomforta sajūtas smaidot, sarunājoties un ēdot, pat bezzobu žoklī pietiek ar 2 implantiem apakšžoklī un 4 augšžoklī, lai stabili fiksētu protēzi.
• Uz implantiem iespējams izgatavot neizņemamu tiltveida protēzi pat bezzobu žoklī.

"Veselības salonā Z" implantu ievietošanu veic zobārste-implantoloģe Dzintra Egle. Strādājam ar pasaules līderi zobu implantu, protezēšanas detaļu un audu reģenerācijas produktu ražošanā Šveices firmu str-logo-small

Straumann vārds ir implantoloģijas kvalitātes standarts.
• Vislabākā integrācija (Straumann integrējas 99-100% gadījumos).
• Visizturīgākie implanti.
• Kvalitātes garantija visam mūžam visā pasaulē.
• Visi produkti tiek pakļauti 5 gadu klīniskajiem pētījumiem.
• Šveices kvalitāte (implanti ražoti Šveicē vismodernākajā, ar īpašu kvalitātes kontroles sistēmu aprīkotā rūpnīcā).

Konsultācijas laikā saņemsiet atbildes uz jautājumiem par nepieciešamajiem izmeklējumiem un mutes dobuma sagatavošanas darbiem pirms implantācijas.