Veselības salons Z on Facebook Veselības salons Z Kontakti

ZOBU HIGIĒNA

Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z

Zobu balināšana

Kombinētā zobu balinšana ar balinošiem gēliem

Profesionālā zobu higiēna - zobakmens, aplikuma, cietā pigmenta noņemšana

Bērniem līdz 18 gadiem pieejama valsts apmaksāta zobu higiēna.

Zobu higiēnu ir ieteicams veikt divas reizes gadā un vēlams pirms zobu ārstēšanas. To veic zobu higiēnists. Ar ultraskaņas iekārtu un speciāliem instrumentiem noņem zobakmeni. Tai seko zobu virsmu pulēšana un kafijas, tējas, smēķētāju nogulšņu noņemšana ar Airflow un speciālu pastu, kas zoba virsmu padara gludu, tīru un gaišāku.

Pēc tam aplicē profilaktisku fluora saturošu gēlu un citus zobu stiprinošus un jūtīguma samazinošus līdzekļus. Šī procedūra ir ļoti svarīga Jūsu zobu un smaganu veselībai, jo cietais un mīkstais aplikums veidojas katram un tajos vairojas baktērijas, kas ar savu darbību veicina zobu, apkārtējo audu un žokļa kaula slimības, kā arī provocē hroniskas un vispārējās saslimšanas.

Zobārsts vai zobu higiēnists sniegs Jums profesionālus padomus pareizā mutes kopšanā, kā arī palīdzēs izvēlēties piemērotus profilaktiskus līdzekļus. Tas ļaus Jums pašiem ikdienā rūpēties par savu zobu veselību.Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z Veselības salons Z